Pore Reduction Drops

Pore Reduction Drops on seerum pooride ahendamiseks ja puhastamiseks, rasunäärmete sekretoorse aktiivsuse normaliseerimiseks. Lõhnatu ja värvitu geel, mis sisaldab piiritust.

Kirjeldus

Pore Reduction drops – seerum pooride ahendamiseks ja puhastamiseks, rasunäärmete sekretoorse aktiivsuse normaliseerimiseks. Lõhnatu ja värvitu geel, mis sisaldab piiritust

 

Näidustused:

laienenud poorid

pooride kiire saastumine

demodekoos

rasune seborröa

akne

paistetus

 

Koostis: vesi, pruunvetika ekstrakt, lutsern, smiilaks, kobar-lursslill, saw palmetto, lagrits, salvei, vägihein, lambalääts, humal, piparmünt, punane cayenne-pipar, kloorksülenool.

 

Omadused:

taimeekstraktid tagavad nahale vitamiinide aminohapped, mineraalid, fütontsiidid, bioflavonoidid ning on puhastava, kooriva, antiseptilise, pinguldava, niisutava, toniseeriva ja taastava toimega ning blokeerivad androgeen-sõltuvaid retseptorid, mis kindlustavad rasunäärmete sekretoorse aktiivsuse normaliseerumise.

 

Kasutamine: professionaalsetes hooldustes soovitatakse kasutada tilkadena kahel juhul: ensüümteraapias ensüümide Enzyme Masque #1, Foamy Lift Masque alla aga ja enne kreemide pealekandmist. Toote paremaks imendumiseks võib kasutada elektroforeesi. Koduhoolduses kantakse toode tilkadena puhastatud nahale, enne epidermaalbarjääri taastamist, koduses hoolduses, 2 korda päevas kreemi alla.

 

Vastunäidustused: individuaalne talumatus toote komponentide suhtes

 

Kogus: 30 ml