Mis on DMK Danne. DMK Danne kontseptsioon tugineb uskumusele, et enamiku nahahaiguste tekkepõhjused on naha seesmise disharmoonia tagajärg.Rakendades biokeemia põhimõtteid on DMK välja töötanud valiku hooldusi ja tooteid, mis on loodud nahka   noorendama ja tervendama. Nahk reageerib toodetele ja hooldustele koheselt kuna koostisained on viidud sarnaseks keha oma keemiaga –  keha tunneb toote ära ja võtab selle omaks. Sellise sünergia toimel algab naha tervenemine ja noorenemine. DMK kontseptsioon EEMALDA-TAASTA-KAITSE-SÄILITA eesmärgiks on sobitada inimese oma biokeemia sobiva nahahooldusega. DMK nahahooldusprogramm koosneb taimedel baseeruvatest parameditsiinilistest toodetest. DMK kontseptsiooni nõudeks sarjaga töötavatele arstidele ja ravikosmeetikutele on järjepidevalt uute oskuste omandamine ja täiendkoolituste läbimine. Ainult jätkuv õppeprotsess  aitab meil professionaalselt lahendada klientide nahaprobleeme.

R Remove – Eemalda

Surnud rakkude ladestumine naha pinnale tekitab pindmiseid kortse, aknet, hüperpigmentatsiooni, päikesekahjustusi, naha vananemist, pinnakuivust nahal. Tulemusliku naharavi aluseks on surnud rakukihi eemaldamine, mille järgselt paraneb mõjuainete imendumine ning toime. Eemaldades naha pinnalt surnud rakud elustame me ühtlasi naha oma funktsioone. Naha uuenemine tasakaalustub ja uued sündinud rakud püsivad kauem elujõuliste ja tervetena.DMK kontseptsiooni järgi eemaldatakse surnud naharakud naha pinnalt vastavalt vajadusele ensüümide abil ja/või naha pinna pH muutmisega.   Terapeudi poolt valitud õige koorimisviis valik tagab terve naha, mis on valmis vastu võtma tõhusaid mõjuiaineid. Saavutatud tulemused säilitatakse korrapärase koduhooldusega ja vajadusel erihooldustega salongis.

R Rebuild – Taasta

Nahk muudetakse tugevamaks, et uued rakud säiliksid kauem tervete ja elujõulistena. DMK – kontseptsioonis on võtmepositsioon naha uuenemisel. Naha uuenemisprotsesse  on vaja toetada ja vajadusel taastada. Et naha tomingud  ja vastupanuvõime toimiks , vajab nahk toetust ja abi. Organite vananemine, UV-kiirgus, keskkonna saasted ja ebatervislik toit on vaid mõned näited teguritest, mida on väga raske täielikult vältida. Need avaldavad mõju meie organitele ning seega ka naha normaalsetele toimingutele.

Tähtis on teada, et osa DMK toodetest suunduvad otse rakkudesse. Osasid rakke mõjutatakse aga rakkude ja erinevate väliste toimingute vaheliste ahelreaktsioonide kaudu kaudselt.

P Protect – Kaitse

Nahka kaitstakse vabade hapnikuradikaalide, päikese ja teiste väliste tegurite kahjulike toimete eest.Naha normaalset tegevust ohustavaid tegureid on mitmeid: liigne UV-kiirgus (kiirguse tase on muutunud üha ohtlikumaks), õhusaasted, arvuti monitori kiirgus, pidevast kiirustamisest tulenev stress, mittetervislikud ja ebaregulaarsed söömis-harjumused, võõrad ained toidus, piisava liikumise puudumine jne. Viimase saja aasta jooksul on inimese organism kohanenud tohutul hulgal uute väljakutsetega. Nimetatud stresside poolt põhjustatud sümptomid on nähtavad selgelt keha suurimas elundis – nahas. Kuna muutused nahas võivad olla vägagi ebameeldivad, esteetiliselt häirivad ja isegi ohtlikud, on põhjust pöörata tähelepanu sellele, kuidas me oma nahka kaitseme.Kaitsmisel on esmatähtis tagada naha tasakaalustatud tegevus. Terve nahk on vastupanuvõimeline ja suudab ise end kaitsta paljude tülikate ärritajate eest. Nii sisemiselt kui väliselt omavad suurt tähtsust ka antioksüdandid. Peaaegu kõigil DMK toodetel on koostises antioksüdandid (C- ja E-vitamiinid, beetakarotiin, betaglucan, pycnogenol). Naha “kaitseriidena” kasutatakse igapäevaselt lisaks hooldustoodetele mitmekülgselt nahka kaitsvat Transdermal Sunblock’i.

M Maintain – Säilita

Professionaalseid hooldusi täiendab igapäevane kodune nahahooldus.DMK kontseptsioon kindlustab, et pole katteta lubadusi, vaid tulemused on tõelised ja neid on võimalik ka säilitada. Saavutatud tulemused on silmnähtavad ja nende säilitamine nõuab järjekindlust. Me ei suuda  kahjuks vältida kõiki väliste või sisemiste nahka kahjustavate rünnakute hulka, kaasaarvatud ka bioloogilist vananemist.  Seetõttu on tähtis, et naha eest hoolitsemine oleks igapäevane harjumus.  Ainult sellisel juhul on nahal eeldused püsida terve ja kaunina.
Koduhooldus toetab kabinetis tehtavaid ravisid – seega kodutooted valitakse alati individuaalselt vastavalt kliendi naha hetkevajadustele. Ainult selline koostöö tagab soovitud tulemuste saavutamise. Terve naha säilitamise juurde kuuluvad ka DMK terapeudi poolt tehtavad hooldused. Hooldused sooritatakse alati silmas pidades naha hetkeseisundit ja algselt loodud eesmärke. Ravi või hoolduste sisu võib vahelduda järjestikustel kabinetihooldustel. Ka hoolduste vaheline aeg vaheldub sageli vastavalt kliendile