DMK Danne kuperoosa hooldused DMK toodetega

Kuperoosa on naha vereringe häire. Harilikult saab kuperoosa alguse muudatustest kapillaarides naha pindmistes kihtides. Tänu pidevale koormusele kaotavad veresoonte seinad oma elastsuse, muutudes haprateks, mis omakorda veelgi enam pärsib vereringet kapillaarides.

Kuperoosa sümptomid algavad naha ebaloomuliku punetusena nina, põskede ja mõnikord lauba piirkonnas. Nahk on kõrgendatud tundlikkusega. Selle tagajärjel tulevad kapillaarid nähtavale, moodustades nahaaluse kapillaaride võrgustiku näol (telangiectasia). Tänu vereringe aeglustumisele ei saa nahk piisavas koguses vedelikke, kuivab aja jooksul ning muutub õhemaks. Naha kuivus ja kuperoosa käivad tihti „käsikäes“. Lisaks sellele, ilma vereringeta ei saa rakud piisaval hulgal hapnikku ega vajalikke toitaineid.

Kuperoosa ei ole omaette nähtus, vaid arengustaadium raskema haiguse – rosaatsea (rosacea) – väljakujunemisel. Kliiniliselt väljendub haigus näo keskosas erüteemina (sõlmelise punetusena), paapulitena, pustulitena ning samuti rasunäärmete ja sidekoe hüperplaasia kahjustustena.

DMK hooldused on suunatud veresoonte treenimisele, vereringe parandamisele, rakkude proliferatsioonile (paljunemine) ning naha tugevdamisele. Hoolduse oluliseks osaks on dieet, naha niisutamine ja kaitsmine.

Näidustused:

  • kuperoosa
  • rosaatsea
  • ealised muutused

Veresoonte ja vereringe aktiviseerimine

Quick Peel’i tekitatud keemilise soojuse reaktsioon vähendab põletikku ja turseid, leevendab spasme dermise laienenud veresoontes, vähendab väikseid ja keskmisesõlmelisi telangiectasiad, aitab vältida infektsioone.

Hoolduse käik:


Naha uuendamine – hapnikuhooldus

Hooldus on mõeldud mikrotsirkulatsiooni ja ainevahetuse parandamiseks, rakuhingamise aktiviseerimiseks ning rakkude proliferatsiooniks.

Hoolduse käik:

Hoolduse kestus: 1 h 10 min–1 h 20 min


Naha uuendamine – pinguldav hooldus

Pooride ahendamine, nahatooni ja tekstuuri ühtlustamine, pinguldamine ja niisutamine.

Hoolduse käik:

Hoolduse kestus: 1h 20 min – 1h 30 min