Professionaalseid hooldusi täiendab igapäevane kodune nahahooldus. DMK kontseptsioon kindlustab, et pole katteta lubadusi, vaid tulemused on tõelised ja neid on võimalik ka säilitada.

Saavutatud tulemused on silmnähtavad ja nende säilitamine nõuab järjekindlust. Me ei suuda  kahjuks vältida kõiki väliste või sisemiste nahka kahjustavate rünnakute hulka, kaasaarvatud ka bioloogilist vananemist.  Seetõttu on tähtis, et naha eest hoolitsemine oleks igapäevane harjumus.  Ainult sellisel juhul on nahal eeldused püsida terve ja kaunina.
Koduhooldus toetab kabinetis tehtavaid ravisid – seega kodutooted valitakse alati individuaalselt vastavalt kliendi naha hetkevajadustele. Ainult selline koostöö tagab soovitud tulemuste saavutamise. Terve naha säilitamise juurde kuuluvad ka DMK terapeudi poolt tehtavad hooldused. Hooldused sooritatakse alati silmas pidades naha hetkeseisundit ja algselt loodud eesmärke. Ravi või hoolduste sisu võib vahelduda järjestikustel kabinetihooldustel. Ka hoolduste vaheline aeg vaheldub sageli vastavalt kliendile